Як виростити органічну (природню) їжу в спорудах захищеного ґрунту.

Про ГМО достовіно і правдиво.

Генно модифіковані продукти. Для одних це як вирок всім живим організмам на Землі, для інших - величезні прибутки. Перші вказують на смерть піддослідних щурів, інші показують високі врожаї. Ось так в сучасному світі відбувається поділ на противників і прихильників використання генно-модифікованих продуктів.

Досліджуючи цю проблему мене здивувало декілька фактів, пов'язаних з "етикою" ГМО. Я вірю в науку, але переконаний, що наука повинна вчитися в Природи, а не нахабно в неї втручатися. Звісно, Природа-матінка, також постійно модефікує живі організми, в тому числі на генному рівні, але чому вона досі не об'єднала скорпіона з помідором? ...читати далі

Їжа з пробірки?! Нічого особистого тільки бізнес.

Уже не далекий час, коли різниці між природною і синтетичною їжею людина не відчуватиме. Наука щораз ближче до вирощування білків жирів і вуглеводів в лаболаторних умовах в промислових масштабах. Причому, через введення ароматизаторів та глютамінатів, такі "продукти" стануть більш популярними ніж звичайні природні...Може б це й нічого, якби лиш наш організм був також таким неперебірливим до того, що йому згодовують .Хоча досі немає ніяких грунтовних досліджень про шкоду такої їжі все ж варто знати про неї більш детально.. читати далі.

Про що мовчить ґрунт.

Зо останні пів століття людство практично перестало вживати їжу, що вирощена в ґрунті, про який ми ведемо мову, а переважно споживає продукцію рослинного або тваринного походження, вирощену переважно в певному субстраті, що навіть не нагадує ґрунт. Особливо це стосується овочів і фруктів. Зернові і злаки ще вирощують на полях, а овочі - переважно в закритому ґрунті. Я свідомо наголошую - в закритому, а не захищеному, бо в промислових теплицях немає ґрунту, і той субстрат закривають від всього живого, а годують рослини мінеральними розчинами..Читати повністю.

Біодинамічне сільське господарство

Розвиток людства почався з сільського господарства. До того часу, ми нічим не відрізнялися від тварин: збирали дари природи, споживали їх і навіть готували собі запаси на (засушливий) холодний період.

Перші землероби лише усвідомили сам процес росту і прив'язували періоди змін у вегетації до конкретного часу або періоду. Так садили на весні переважно у день сонячного рівнодення, а урожай збирали у вересні - також прив'язуючись до осіннього сонячного рівнодення. Ще важливим був і місячний календар. І таке землеробство слідувало за Природою.  (далі читати)

Грунтобіоз - нова наука про органічне відновлення ґрунтів.

На думку В.І.Вернадського, організми – найбільш могутній фактор ґрунтоутворення. У ґрунті живуть представники всіх царств природи: рослини, тварини, гриби та мікроорганізми. Бактерії, гриби, лишайники, водорості готують субстрат для вищих рослин, який є провідним у процесі ґрунтоутворення. 

У кінці 30-х років XX ст. почалася дискусія про головний, або провідний фактор ґрунтоутворення. В.Р.Вільямс, зокрема, віддавав перевагу біологічному. Значення вчення про фактори грунтоутворення виняткове, тому, що знаючи співвідношення між типом і властивостями грунтів, з одного боку, і факторами грунтоутворення – з іншого, легше зрозуміти використання на практиці властивостей грунтового покриву, інтерпретувати дані досліджень, пояснити походження грунту, напрямок його розвитку. (Далі)

пізнавельне відео

рекомендуємо прочитати:

Додаткові ресурси

юридична допомога
юридична допомога
сайт про природнє рибоводство
сайт про природнє рибоводство
все про опалення і котли
все про опалення і котли

Банери сподвижників по органічному землеробству

сайт про органічне землеробство в теплицях
сайт про органічне землеробство в теплицях
інтернет-журнал органічного землеробства
інтернет-журнал органічного землеробства
Громадська спілка Пермакультура в Україні
Строительный калькулятор
Погода
Погода в Івано-Франківську

вологість:

тиск:

вітер:

Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер:

Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

GPRS data read page