Як вижити при такій кількості їжі?

Коли я заходжу в будь-який продуктовий магазин то одразу очі починають "розбігатися" по безкінечних прилавках з різноманітними продуктами. Здається, що тут є все чого душа бажає. І все їстівне і свіже, красиво виглядає і гарно пахне. Як намальовані овочі та фрукти, навіть ті які взагалі не ростуть в мене на Прикарпатті, здаються свіженькими і добренькими...Але чи це так? Де вони виросли, як дібралися до прилавків,і, найбільш цікаво як можуть так довго зберігати свою привабливість та не втрачати смакових якостей. Адже будь-яка жива рослинка, позбавлена грунту і води неодмінно починає гнити і стає отруйною. це ще в школі на дослідах проходили. Невже сучасна ботаніка і генетика витворили чудесні "вічнозелені" сорти рослин, і з радістю віддають свої напрацювання на благо споживача...Чомусь закрадається стійка думка, що не все так чисто тут, як виглядає в магазині.

Пошук інформації про сучасне сільське господарство, технології вирощування рослин, їх догляд, а особливо  "консервацію довготривалої свіжості" відкривають мені очі остаточно і вбивають залишки віри в добру генетику з ботанікою. Ні це уже не ботаніка і не генетика, це чиста хімія і генетичні збочення. Мало що з запропонованих продуктів харчування в магазинах виготовлено чи вирощено в екологічних чи навіть бодай в природніх умовах. Переважна більшість рослин - генномодифіковані рослини виготовлені в спеціальних закритих спорудах за допомогою хімічних елементів та з використанням знань про процеси живої природи. Так, учені, ботаніки, біологи, хіміки, агрономи за останні пів століття зробили неймовірний стрибок вперед. Вони дослідили і описали алгоритми процесів, що відбуваютьс в живих організмах рослин, тварин та інших біологічних об'єктах. Вони розробили технології фальшування природніх стимулів, що впливають на розвиток, ріст, плодоношення рослин; підмінили більшість природніх процесів живої природи для стимулювання приросту маси, збільшення того чи іншого елемента в м'ясі, "навчили" їсти лише потрібні поживні речовини...і ще багато чого. Вони навіть світло і тепло, кисень і воду перетворили на ефективні механізми підвищення врожайності чи збільшення маси приросту.

Фактично на сьогодні ми не можемо достеменно відповісти на питання чи то що ми споживаємо є природньою їжею взагалі! Ось такий мій висновок з усього того, що я дізнався про сучасне виробництво їжі, особливо продуктів рослинного і тваринного походження... 

Write a comment

Comments: 0

актуально:

дружні сайти:

юридична допомога
юридична допомога
сайт про природнє рибоводство
сайт про природнє рибоводство
все про опалення і котли
все про опалення і котли

Метеодані для городника

Погода
Погода в Івано-Франківську

вологість:

тиск:

вітер:

Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер:

Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Місячний календар для посівів
Місячний календар для посівів