Що садити в лютому? (посадковий календар).

Посівний календар для рослин - це досить умовні строки початку посівної кампанії. Переважно його дотримуються при вирощуванні рослин в відкритому грунті. Там головним завданням агронома є розрахувати період за який посіяне зерно достатньо отримає вологи і одночасно не замерзе від весняних приморозків. Наприклад, в нас на Прикарпатті клімат вологий з коротким вегетативним періодом, оскільки сумарна кількість сонця незначна в порівнянні з іншими регіонами України. Тому висівання є досить ризикованим заняттям. Інша справа вирощування рослин в захищеному ґрунті. Там строки посіву обмежуються бажанням землероба чи технологічним процесом бізнесу. Однак, і тут при певних завданнях слід зважати на Природу. В цій статті я розкажу як виростити здорову і міцну розсаду для подальшого її вирощування вже у відкритому грунті.

Теплички і парники для вирощування розсади більшості теплолюбивих культур є обов'язковою умовою розумного землекористування. Це в першу чергу рослини з досить тривалим періодом вегетації (щоб вони встигли визріти за наше коротке літо), наприклад, суниця, розсада якої росте дуже довго, зелень, яка всю зиму виганяється в городі на підвіконні, наприклад (цибуля на перо, петрушка, базилік), також південні рослини (перці, баклажани, помідори) а також рослини, вегетацію яких ми з якихось причин хочемо прискорити, наприклад ,для більш раннього урожаю або цвітіння, як капуста та огірки.
Перш ніж проводити посів насіння, правильно організуйте город на підвіконні і подумайте про додаткове освітлення (фітолампи, лампи денного світла, натрієві лампи), щоб компенсувати лютневий дефіцит природнього освітлення. В іншому випадку розсада витягнеться і буде слабкою. В загальному усім рослина необхідно до 10-12 годин світлового дня, а тому досвічувати доводиться до 5-ти годин. 
Яке насіння варто сіяти у лютому?

Починаючи з 5-го числа і до 15-го лютого висаджують насіння:
Перець солодкий (з подальшим переселенням в теплички) — посів в розсадні ящики на глибину 0,5 см, проростання 7-15 днів при 25-30 ° С.
Баклажан (для теплиць) Посів в ящики або окремі горщики в пухкий субстрат на глибину 1 см, накрити склом або плівкою, проростання 7-15 днів при 25… 30 ° С.
Селера коренева — посів поверхневий, землею не присипати, прикрити посіви склом або плівкою, залишивши щілину для вентиляції, проростання 7-10 днів при 22-24 ° С.
Лук-порей — посів на глибину 5мм, проростання 7-10 днів при 22-24 ° С.
3 15-го лютого і до кінця місяця висаджуємо:
Томат (для теплиць) — посів у пухкий субстрат ящики в ящики або касети на глибину 1см, накрити посадки помідорів склом або плівкою, проростання 6-7 днів при 20-25 ° С.
Салат качанний (для теплиць що обігріваються) — посів субстрат на глибину 1-1,5 см в щільний субстрат. Витрата насіння 0,15-0,2 г/м2, проростання 6-10 днів при 4-5 ° С.
Огірки партенокарпічних сортів і кабачки на розсаду (тільки для подальшого вирощування в теплиці) — можна теж посіяти в лютому.

Write a comment

Comments: 2
  • #1

    rytuał miłosny (Tuesday, 11 April 2017 01:15)

    rytuał miłosny

  • #2

    kamagra (Sunday, 13 August 2017 01:53)

    синтетическая виагра

пізнавельне відео

рекомендуємо прочитати:

Додаткові ресурси

юридична допомога
юридична допомога
сайт про природнє рибоводство
сайт про природнє рибоводство
все про опалення і котли
все про опалення і котли

Банери сподвижників по органічному землеробству

сайт про органічне землеробство в теплицях
сайт про органічне землеробство в теплицях
інтернет-журнал органічного землеробства
інтернет-журнал органічного землеробства
Громадська спілка Пермакультура в Україні
Строительный калькулятор
Погода
Погода в Івано-Франківську

вологість:

тиск:

вітер:

Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер:

Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

GPRS data read page